Blog, Bărbați vs femei

Job – poziție vacantă „Iubit oficial”

Descrierea jobului:

Iubit oficial în relațiile cu terții, respectiv familie și prieteni sau comunitatea de pe conturile de socializare, ocazional însoțitor la cumpărături de haine și pantofi, la cinema, cine romantice, partener vizibil pe Facebook (în ciuda fetelor singure).

Descrierea companiei:

Pentru mai multe detalii, vizitează profilul de Facebook și Instagram.

Responsabilități:

Achiziția de cadouri corespunzătoare

Îndemânare, rezistență și echipament adecvat satisfacerii fizice

Abilități financiare și alimentarea cardurilor la timp

Conștiinciozitate și atenție la detalii (zi de naștere, aniversarea primei întâlniri, Valentine’s day, 1 martie etc.)

Rezistența la stress și posibilitatea de a lucra în ture de noapte

Capabil să monteze mobilier gen Ikea și alte treburi casnice (schimbare becuri, diverse reparații)

Subordonare la șefa de departament

Cooperare și minuțiozitate la efectuarea pozelor de vacanță

Experiență în comunicare și lucrul în echipă (de doi)

Candidat ideal:

Vârsta cuprinsă între 27-46 de ani și 3 luni

Aspect fizic plăcut

Absolvent de facultate (exclus medici legiști și ginecologi)

Bun cunoscător al limbii române și gramaticii

Vechime în relații stabile și fără călcat pe alături

Ce oferim:

Oportunități de dezvoltare și de maturizare în cadrul companiei

Relație serioasă pe perioadă nedeterminată

Îmbunătățirea semnificativă a stilului vestimentar

Sprijin și încurajare în identificarea și realizarea obiectivelor profesionale și personale

Training specializat

Companie atrăgătoare la evenimente oficiale

Gestionarea profesională a resurselor materiale și a cardurilor de credit.

Beneficiile tale:

Masă caldă

Primim prime de vacanță. Da, noi

Vacanțe de vis în cadrul companiei

Bonusuri fizice motivante și, ocazional, poze sexy

Abonament la sală – pe banii tăi.

În urma analizei de CV-uri, vor fi invitate la probe doar persoanele selectate. Au prioritate CV-urile însoțite de recomandări din relațiile anterioare.

Te aștept în echipă.

Articolul este un pamflet, tratează-l ca atare 🙂 🙂

Articol realizat in colaborare cu Alexandra.

One thought on “Job – poziție vacantă „Iubit oficial”